Reklama

Reklama

Szwecja: Z jeziora wydobyto ciała zaginionych Polaków

Z jeziora Långsjön w Älvsjö pod Sztokholmem po południu wydobyto drugie ciało poszukiwanej od niedzieli pary z Polski. W nocy nurkowie natrafili na pierwsze zwłoki. W rozmowie z RMF24, szwedzka policja potwierdziła, że to zaginieni Polacy. Młodzi ludzie zniknęli ze swojego domu pod Sztokholmem w tajemniczych okolicznościach.

Jak pisze gazeta “Aftonbladet", ciało kobiety znaleziono w jeziorze w nocy, na ciało zaginionego 27-letniego mężczyzny natrafiono ok. godziny 12:30.

- Potwierdzam, że znaleźliśmy drugie ciało, mężczyzny. Odnalazł go w jeziorze policyjny nurek - powiedział gazecie "Dagens Nyheter" rzecznik policji Towe Hägg. 

Wcześniej nad jeziorem znaleziono samochód, należący do poszukiwanej od niedzieli pary. 

Policja wszczęła śledztwo w sprawie morderstwa. Równocześnie zaznacza, że jest za wcześnie by wskazywać na przestępstwo, jako przyczynę śmierci młodych ludzi. Zaginięcie 24-letniej kobiety i 27-letniego mężczyzny zostało zgłoszone w niedzielę.

Reklama

Teraz ich zwłoki zostaną poddane sekcji. Od jej wyników policja uzależnia swoje kolejne decyzje. Mamy je poznać dopiero w przyszłym tygodniu.

Więcej na RMF24.pl

Joanna Potocka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy