Reklama

Reklama

Szwajcaria: Ewakuacja konsulatu USA w Zurychu

Alarm, jaki spowodowało w poniedziałek podrzucenie podejrzanej torby pod konsulat USA w Zurychu, został odwołany po zlikwidowaniu przez policję potencjalnego zagrożenia - poinformował na swej stronie internetowej szwajcarski dziennik "Blick".

By zneutralizować znalezisko, policja użyła zdalnie sterowanego robota i umieszczonych na przyczepie worków z piaskiem jako osłony.

W ramach alarmu konsulat został ewakuowany. Jego pracownicy powiedzieli "Blickowi", że na torbie widniały angielskie napisy "dla zespołu SWAT" (skrót nazwy jednostek specjalnych w amerykańskiej policji) i "dla przedsiębiorstw z USA" oraz numer telefonu. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy