Reklama

Reklama

Szturm na McDonald's w Nottingham. Gang młodzieży ukradł napoje i jedzenie

Grupa młodzieży napadła na restaurację McDonald's w centrum Nottingham - przekazało BBC. Niektórzy z nich przeskoczyli przez ladę, aby ukraść jedzenie i napoje. - Priorytetowo traktujemy sprawę gangu młodzieży, który wtargnął na teren restauracji - przekazał rzecznik policji.

W Nottingham, w Anglii, 50 osób, w wieku od 14 do 16 lat, wtargnęło do restauracji McDonald's na Clumber Street około 21:00 - poinformowało BBC. 

Podczas incydentu doszło do kradzieży. Siedem osób przeskoczyło przez ladę, aby zabrać jedzenie, które było w kuchni  - przekazała Nottinghamshire Police. Reszta młodzieży filmowała ten proceder telefonami komórkowymi. Około 20 osób z grupy szturmującej formułowało obelgi i groźby w kierunku pracowników restauracji.

Zastraszeni pracownicy nie reagowali i nie stawiali oporu plądrującej młodzieży.

Reklama

Jak przekazała policja, nie dokonano jeszcze żadnych aresztowań, ale śledztwo policyjne jest w toku.

Nagranie przedstawiające incydent na Clumber Street zostało udostępnione w mediach społecznościowych.

Media: Planowali kolejną akcję

BBC poinformowało, że ten sam gang zgromadził się pod innym McDonald's w Milton Street w Nottingham, około godzinę później. Grupa rozeszła się jednak, gdy na miejsce przybyła policja.

Rzecznik Nottinghamshire Police powiedział, że napad jest traktowany priorytetowo przez służby.

- Jest to kradzież na masową skalę, ponieważ grupa na terenie restauracji ukradła duże ilości jedzenia i napoi bezalkoholowych - powiedział rzecznik. Dodał, że takie zachowanie jest "całkowicie nie do przyjęcia".

- Współpracujemy z restauracją McDonald's i przeprowadzimy dochodzenie, aby za pomocą kamer przemysłowych, ustalić tożsamość sprawców - podsumował policjant.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy