Reklama

Reklama

Syria: Europejczycy walczą w ISIS

W walkach w Syrii po stronie Państwa Islamskiego walczy obecnie około sześciu tysięcy Europejczyków. Takie szacunki przedstawił w Lublinie ambasador Syryjskiej Republiki Arabskiej Idris Mayya.

Jak zaznaczył, to sfanatyzowani sunnici z Europy mogą być największym zagrożeniem dla naszego kontynentu, gdyż część z nich już powróciła do swoich krajów z falą uchodźców - do Europy miało wrócić,  wraz z obecną falą uchodźców i imigrantów , 4 tysiące islamskich terrorystów. 

Według wiedzy ambasadora, wśród terrorystów w Syrii jest nie więcej niż dwóch - trzech Polaków. 

Ambasador podkreślał bardzo dobrą współpracę z polskimi władzami przy identyfikacji uchodźców, którzy podawali się za Syryjczyków, będąc w rzeczywistości imigrantami z Afganistanu, Iraku i innych krajów. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy