Reklama

Reklama

Spała w koszu, gdy przyjechała śmieciarka. Zginęła zmiażdżona przez prasę

Tragedia w Hawierzowie. 21-latka spała w pojemniku na makulaturę, gdy przyjechała śmieciarka. Kobieta nie obudziła się w porę i została wrzucona do środka razem z odpadami. Jej ciało zostało zmiażdżone przez prasę. Pracownicy zatrzymali maszynę, gdy rozległ się krzyk. Niestety było już za późno.

Dramatyczne sceny rozegrały się w centrum miasta Hawierzów w pobliżu granicy z Polską. Służby porządkowe zajmujące się wywożeniem odpadów przyjechały na osiedle, by opróżnić pojemniki. Nie zauważyły, że w niebieskim kontenerze na makulaturę śpi młoda kobieta.

Pracownicy wrzucili zawartość pojemnika do śmieciarki, wyposażonej w prasę. Po chwili rozległ się przeraźliwy krzyk 21-latki, która spała w kontenerze, przykryta kartonami - informuje portal czeskiej Televize Polar. 

Kobieta zmiażdżona przez prasę. "Nie było jej widać"

- Niestety osoby nie było widać. Kobieta nie zareagowała, nawet gdy rozpoczęło się przenoszenie kontenera. W momencie, gdy rozległ się krzyk, nasi pracownicy natychmiast wcisnęli przycisk "stop", co zablokowało cały proces - powiedział Vaclav Zyder, przedstawiciel firmy, zajmującej się wywozem odpadów. 

Reklama

Wezwani na miejsce ratownicy medyczni nie byli w stanie pomóc poszkodowanej, której ciało zostało zmiażdżone. Stwierdzono zgon na miejscu. 

Kobieta zmiażdżona przez prasę. Policja zarządziła sekcję zwłok

- Funkcjonariusze nadal wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia. Kontaktują się ze świadkami i osobami, które mogą mieć jakiekolwiek informacje w tej sprawie. Zostanie zarządzona sekcja zwłok - informuje Sona Stetinska z lokalnej policji. 

Czeskie media informują, że śmierć 21-latki wstrząsnęła pracownikami. Firma jest gotowa udzielić im pomocy psychologicznej.

Portal Televize Polar zwraca uwagę, że przypadki osób śpiących w kontenerach na śmieci mnożą się w okresie zimowym.  

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy