Reklama

​Spacer po skrzydle Boeinga 737? Pasażerka może pożałować swojej decyzji

Załoga samolotu ukraińskich linii lotniczych Ukraine International Airlines zaalarmowała służby lotniska po tym, jak zauważono kobietę przechadzającą się po skrzydle Boeinga 737. Pasażerka wyszła przez drzwi awaryjne - informuje Fly4free.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (31 sierpnia) na lotnisku Boryspol w Kijowie. Boeing 737-800 linii UIA, który przyleciał z tureckiej Antalyi oczekiwał po wylądowaniu na możliwość wypuszczenia pasażerów.

W pewnym momencie załoga zauważyła, że po jednym ze skrzydeł maszyny spaceruje kobieta. Pasażerka, która razem z mężem i dziećmi wracała z wakacji w Turcji, otworzyła drzwi awaryjne i wyszła nimi z samolotu. Sytuacja została uwieczniona na nagraniu opublikowanym przez serwis Avianews.com. Załoga zaalarmowała służby ratunkowe lotniska. Na miejscu zjawiła się między innymi policja.

Reklama

Kobieta nie była w stanie wytłumaczyć, dlaczego otworzyła drzwi awaryjne i wyszła na skrzydło samolotu.

Linie lotnicze potraktowały zachowanie pasażerki bardzo poważnie. Jak informuje Fly4free, kobieta została wpisana na czarną listę. Oznacza to, że ma zakaz latania na trasach obsługiwanych przez UIA. Przewoźnik nie sprecyzował, jak długo wspomniane restrykcje będą obowiązywać.   

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy