Reklama

Reklama

Silne trzęsienie ziemi w Iranie

Trzęsienie ziemi o magnitudzie 6,1 st. wystąpiło w piątek nad ranem na południowym wschodzie Iranu, w słabo zaludnionym rejonie odległym o ok. 1100 km od Teheranu - poinformowała irańska TV. Brak informacji i ofiarach lub zniszczeniach.

Amerykańska Służba Geologiczna określiła magnitudę trzęsienia na 6 st.

Epicentrum wstrząsów znajdowało się w rejonie niewielkiego miasta Hojedk liczącego 3 tys. mieszkańców. Rejon ten jest często nawiedzany przez trzęsienia ziemi.

W ub. miesiącu trzęsienie ziemi w zachodnim Iranie, o magnitudzie 7,3 st., zabiło 530 osób a ponad 9 tys. zostało rannych. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy