Reklama

RPA: Twierdzi, że urodziła dziesięcioraczki. Zaniepokojony ojciec nie może zobaczyć potomstwa

Apeluję o zaprzestanie wpłat na nasze konta bankowe, dopóki nie zobaczę swoich dzieci - przekazał Teboho Tsotetsi, którego żona miała z początkiem czerwca urodzić dziesięcioraczki. Mężczyzna jest "zaniepokojony" miejscem pobytu swojej żony oraz jej bezpieczeństwem. Twierdzi, że uniemożliwiono mu zobaczenie swoich dzieci.

Sprawę opisuje portal Pretoria News. Gosiame Thamara Sithole, to mieszkająca w Republice Południowej Afryki 37-latka. O kobiecie zrobiło się głośno po tym jak urodziła dziesięcioraczki. Mówiło się, że trafi ona do Księgi Rekordów Guinnessa. Jej wyczyn nie został jednak jeszcze zweryfikowany. Poród odbył się przez cesarskie cięcie w 29. tygodniu ciąży.

Po porodzie kobieta zaapelowała o pomoc. Przyznała wówczas, że zmuszona jest zrezygnować z pracy, przez co nie stać ją na zatrudnienie osoby do pomocy. - Przyda się wszystko, ubranka, odżywki, pieluchy. Liczę, że pojawi się jakiś wolontariusz, który zechce mi pomóc - wyznała.

Reklama

Zaniepokojony ojciec

Jej bezrobotny mąż podkreślał, że cieszy się z powodu tak dużej liczby dzieci, jednak tydzień później opublikował oświadczenie, z którego wynika, że jest zaniepokojony tym, co dzieje się z jego rodziną. 

Teboho Tsotetsi, ojciec dziesięcioraczków twierdzi, że żona "nie ujawniła miejsca pobytu i stanu zdrowia dzieci". Mężczyzna wezwał do zaprzestania przekazywania pieniędzy na konta bankowe, dopóki kobieta nie wróci do domu.

W oświadczeniu przekazanym policji Tsotetsi wskazał, że jest zaniepokojony miejscem pobytu Sithole i jej bezpieczeństwem, ponieważ powiedziała mu, że "nie wolno mu zobaczyć jego dzieci z powodu obostrzeń związanych z COVID-19".

"Doceniam wsparcie finansowe, które otrzymujemy, ale chciałbym  zaapelować do opinii publicznej o zaprzestanie dokonywania wpłat na nasze konta, dopóki nie zobaczą dzieci" - przekazał cytowany przez Pretoria News.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy