Reklama

Reklama

Rosyjskie myśliwce odpędziły samolot NATO

Rosyjskie myśliwce Su-27 zmusiły natowski F-18 do oddalenia się od rosyjskiego samolotu nad wodami neutralnymi Morza Bałtyckiego. Na pokładzie rosyjskiej maszyny podróżował minister obrony Federacji Rosyjskiej Siergiej Szojgu.

Samolot z ministrem Szojgu na pokładzie leciał w eskorcie dwóch myśliwców Su-27 lotnictwa morskiego Floty Bałtyckiej z Kaliningradu do Moskwy. Nad międzynarodowymi wodami Bałtyku usiłował zbliżyć się do jednego z myśliwców samolot F-18 sił NATO, jednak rosyjscy piloci nie pozwolili mu podlecieć blisko do maszyny - przekazała TASS.

Agencja poinformowała, że Szojgu uczestniczył wcześniej w Kaliningradzie w ceremonii położenia kamienia węgielnego pod budowę filii szkoły morskiej im. admirała Nachimowa. Su-27 wracały do Moskwy. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy