Reklama

Reklama

Rosyjski miliarder znaleziony martwy

Rosyjski miliarder Dymitrij Bosow został znaleziony martwy w swoim domu. Jak podaje rosyjska agencja prasowa TASS - miał popełnić samobójstwo. Śledczy ustalają okoliczności zdarzenia.

Bosow został znaleziony martwy w swojej posiadłości. Jak podaje TASS, 52-latek miał popełnić samobójstwo w nocy z 5 na 6 maja, a przy jego ciele znaleziono pistolet Glock. 

Dymitrij Bosow był współwłaścicielem spółek węglowych Vostokugol i Sibanthracite.

W 2020 roku znalazł się na 86. miejscu najbogatszych Rosjan, a magazyn "Forbes" wycenił jego majątek na ponad miliard dolarów, wpisując go na 1851. miejsce w rankingu najbogatszych ludzi na świecie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy