Reklama

Reklama

Rosja: Tragedia na imprezie w saunie

Trzy osoby zginęły podczas imprezy w saunie na południu Moskwy. Do basenu, w którym znajdowali się ludzie, wrzucono prawie 30 kilogramów suchego lodu. Cztery osoby są w szpitalu - poinformowały w sobotę służby ratownicze.

Do tragedii doszło w piątek (28 lutego) wieczorem, gdy podczas imprezy urodzinowej w saunie do basenu, w celu wywołania efektu dymu, wrzucono prawie 30 kg suchego lodu. Nastąpiła natychmiastowa reakcja - przy połączeniu wody i suchego lodu wydzielił się dwutlenek węgla. Dwie osoby zmarły na miejscu. 

W sobotę poinformowano, że podczas reanimacji zmarł mąż kobiety, która obchodziła urodziny - znanej blogerki publikującej na Instagramie.

Na imprezie było 18 osób.

Wszczęte zostało śledztwo dotyczące nieumyślnego spowodowania śmierci. 

Reklama

Jak podają rosyjskie media, przyjęcie odbyło się z okazji 29. urodzin Ekateriny Didenko, która na jest "leko-instagramerką". Jako farmaceutka z wykształcenia w serwisie społecznościowym informuje o lekach, ale także promuje je, zachęcając do korzystania ze zniżek.

W wyniku zdarzenia zginął m.in. jej mąż - 32-letni Walentin Didenko. Jak podano, zmarł z powodu obrzęku płuc. Para ma dwoje dzieci.

Po incydencie kobieta opublikowała wideo z oddziału intensywnej terapii, w którym opowiedziała o incydencie. Później usunęła materiał.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama