Reklama

Reklama

Rosja: Strzelanina w mieście Krymsk. Są ofiary

Cztery osoby zginęły w strzelaninie w pobliżu centrum handlowego w mieście Krymsk w Kraju Krasnodarskim w Rosji - przekazała agencja Reutera. Prokuratura potwierdziła, że po ataku na przechodniów mężczyzna popełnił samobójstwo.

W czwartek w mieście Krymsk na południu Rosji mężczyzna otworzył ogień do przechodniów. Jak podają służby, podczas strzelaniny zabite zostały cztery osoby

Według rosyjskie agencji TASS, wśród zabitych jest mężczyzna, który otworzył ogień. Prokuratura potwierdziła informację, że mężczyzna po ataku popełnił samobójstwo

Strzelanina w Rosji. Mężczyzna otworzył ogień do przechodniów

W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia i nagrania z Krymska

Jak przekazał portal Izwiestia, mężczyzna otworzył ogień po przegranym procesie w sądzie

Aleksander Runow, szef służby prasowej głównego departamentu rosyjskiego MSW przekazał, że strzały oddał mieszkaniec Krymska. Urodzony w 1956 roku mężczyzna w ośrodku medycznym przy ulicy Komarowej zastrzelił dwóch pracowników, a po wyjściu na ulicę otworzył ogień do przechodniów. 

Reklama

Na nagraniach, które pojawiły się w sieci widać, że mężczyzna oddał kilka strzałów. Według rosyjskich mediów, po strzelaninie trwa dochodzenie, podczas którego ustalane są szczegóły zdarzenia. Na miejscu obecny jest prokurator. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy