Reklama

Reklama

RMF24: ​Wypadek na autostradzie. Ponad 2 tys. prosiaków na jezdni

​Nietypowy wypadek na autostradzie w Ohio w USA. Na drodze przewróciła się naczepa, wioząca ponad 2 tys. prosiaków. Wszystkie zwierzęta znalazły się na jezdni. Trasa przez wiele godzin była zablokowana - informuje RMF24.

Do wypadku doszło na drodze nr 35, w pobliżu miejscowości Xenia.

Jak donosi lokalna policja, kierowca ciężarówki stracił panowanie nad samochodem i uderzył w bariery. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało, niegroźnie ranny został pasażer.

Droga została jednak na kilka godzin zablokowana, ponieważ z naczepy wysypało się ponad 2 tys. prosiaków. Ponad 500 z nich zginęło, 1500 zostało odnalezionych, ale ponad 200 uciekło - zwierzęta są poszukiwane, ponieważ ich przebywanie w rejonie autostrady może zagrażać bezpieczeństwu kierowców.

Zwierzęta były przewożone z Południowej Karoliny na farmę w Indianie.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy