Reklama

Reklama

RMF24: Katastrofa budowlana w Anglii. Auta runęły na zakład serwisowy

Katastrofa budowlana w angielskim mieście Milton Keynes. 20 samochodów runęło na zakład serwisowy po zawaleniu się stropu.

Do wypadku doszło wczoraj. Nad siedzibą zakładu firmy Audi znajdował się publiczny parking. Po dostrzeżeniu pierwszych pęknięć, menadżer stacji serwisowej włączył alarm. Dzięki temu pracujący w niej mechanicy mogli bezpiecznie opuścić budynek. Zdołano też odłączyć prąd. Nikt nie został ranny.

20 minut później część powierzchni stropu, który znajdował się pod wielopoziomowym parkingiem, runęła wraz z zaparkowanymi powyżej samochodami. Komisja, która zajmuje się prawem budowlanym i podobnymi incydentami, dokładnie zbada okoliczności wypadku.

Reklama

(abs)

Bogdan Frymorgen

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy