Reklama

RMF24: "Człowiek z blizną" zatrzymany w Wielkiej Brytanii

Piotr K., znany jako "Człowiek z blizną", został zatrzymany w Wielkiej Brytanii - dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada. Mężczyzna uciekł w grudniu z zamkniętego zakładu psychiatrycznego w województwie lubuskim. Był ścigany dwoma europejskimi nakazami aresztowania.

Jak donosi RMF FM, Piotr K. został zatrzymany wraz z pięcioma innymi mężczyznami po brutalnym zabójstwie Sebastiana Ż. w Bolton w Wielkiej Brytanii na początku lutego tego roku.

Podczas przesłuchania mężczyzna podał fałszywe dane personalne. Pobrano od niego jednak odciski palców i przy współpracy z oficerem łącznikowym, ekspertom udało się ustalić, że zatrzymany to Piotr K. - informuje RMF FM.

"Człowiek z blizną" odpowiadał między innymi za zabójstwo w Krakowie sprzed 10 lat oraz za rozbój z nożem. Trafił do zamkniętego szpitala, jednak w grudniu 2015 roku udało mu się uciec i schronić w Wielkiej Brytanii. 

Reklama

Brutalne zabójstwo w Wielkiej Brytanii

6 lutego 2016 roku zamaskowani sprawcy zaatakowali na ulicy brytyjskiego miasta Bolton 39-letniego Sebastiana Ż. Mężczyzna zmarł od zadanych mu wielu ran. Świadkiem ataku była towarzysząca mu przyjaciółka.

Bandyci podjechali do mężczyzny samochodem, wysiedli, zaatakowali go maczetami, a następnie uciekli.

Zaatakowany Polak przyjechał do Wielkiej Brytanii 10 lat temu z Koszalina. Pracował jako kierowca samochodu dostawczego.

Krzysztof Zasada

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy