Reklama

Reklama

RMF FM: Awaryjne lądowanie samolotu z Egiptu do Polski

Około stu pasażerów z Polski utknęło na lotnisku w Kairze. Jak poinformowano Gorącą Linię RMF FM, awaryjnie lądował tam samolot biura podróży Wezyr lecący z Hurghady do Warszawy.

Pasażerowie muszą zostać na lotnisku jeszcze przez około 2 godziny. Jak usłyszał reporter RMF FM od pracowników biura podróży, w tym czasie zapadnie decyzja, co robić. Opcje są dwie - albo uda się jeszcze dziś podstawić drugi samolot albo Polacy spędzą noc w hotelu, który zarezerwuje biuro i wrócą do kraju jutro. 

Cała sytuacja to wynik usterki maszyny, która miała wylądować w Warszawie dziś o godzinie 8.30 rano. Nie wiadomo, co to dokładnie za awaria, ale jak twierdzą pasażerowie, na pokładzie było słychać niepokojące dźwięki. 

Reklama
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy