Reklama

Reklama

RMF FM: 17-letni płatny morderca zabił co najmniej 30 osób

​Policja w Kolumbii zatrzymała płatnego mordercę, który działał na rzecz jednego z karteli narkotykowych. Schwytany jest podejrzany o zabicie 30 osób, mimo że ma zaledwie 17 lat.

Morderca jest znany jako "Frijolito", czyli “Fasolka". Według mediów, pseudonim mógł być zainspirowany kolumbijską powieścią o płatnym zabójcy. 

Specjalny oddział policji wpadł na jego trop w mieście Cali, słynnym z działalności przestępców narkotykowych. 17-latek był tropiony przez cztery miesiące.

Ostatnią znaną zbrodnią "Fasolki" było podwójne morderstwo w galerii handlowej, uchwycone na kamerze monitoringu. 17-latek najpierw zastrzelił mężczyznę stojącego przed stoiskiem z biżuterią, a następnie zabił ochroniarza, który próbował go zatrzymać.

Reklama

Śledczy uważają, że "Fasolka" pierwszy raz zabił za pieniądze już w wieku 12 lat. Są też przekonani, że 17-latek jest liderem gangu o nazwie "Los del Ave".

Według policji, "Fasolka" zabił co najmniej 30 osób. "Będziemy pracowali nad schwytaniem jego współpracowników" - powiedział szef policji Hugo Casas.

Morderca znajduje się aktualnie w zakładzie poprawczym. Zostanie przeniesiony do więzienia jak tylko skończy 18 lat. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy