Reklama

Reklama

RMF: Ciało 30-latki znaleziono w polu. Obok leżał noworodek

​Tragedia w rosyjskiej wsi Podgornoje w obwodzie woroneskim. Znaleziono tam ciało kobiety i dziecko, które urodziła przed śmiercią. Mała dziewczynka została zabrana do szpitala.

Jak informują media, ciało 30-letniej kobiety znaleziono w polu na obrzeżach wioski. Obok zwłok leżał noworodek owinięty w strzępki ubrania kobiety. Dziewczynka została zabrana do szpitala. Jej stan jest stabilny.

Najprawdopodobniej przyczyną zgonu kobiety była utrata krwi podczas porodu. Nie wiadomo, co 30-latka robiła w ogóle na obrzeżach miejscowości, ani dlaczego nie próbowała wezwać pomocy.

Mieszkańcy sugerują, że kobieta pokłóciła się z mężem i uciekła z domu dzień przed porodem.

30-latka osierociła także czworo innych dzieci. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy