Reklama

Reklama

Razem mieli zwiedzać Kanadę. Ich zwłoki znaleziono przy drodze

Kanadyjska policja próbuje ustalić przyczyny śmierci pary podróżników, których ciała znaleziono przy prowincjonalnej drodze w Kolumbii Brytyjskiej – podaje CNN.

Śmierć amerykańsko-australijskiej pary wydaje się śledczym "podejrzana", ale śledztwo jest na wstępnym etapie, więc policja nie informuje o przyjętych hipotezach.

Jak przekazała matka 24-letniej Chynny Noelle Deese, Sheila Desse, para miała razem odwiedzić wszystkie parki narodowe w Kanadzie. Swą podróż rozpoczęli właśnie w Kolumbii Brytyjskiej, gdzie mieszkał pochodzący z Australii 23-letni Lucas Robertson Fowler.

Niedługo po rozpoczęciu podróży van pary się zepsuł. Prawdopodobnie wtedy doszło do tragedii.

Zwłoki znaleziono przy niebieskim chevrolecie. Policja prosi wszystkich mieszkańców, którzy widzieli parę, o kontakt.

Reklama

Wciąż nie wiadomo, czy była to zbrodnia. "W tym momencie nic nie wskazuje na to, że ich śmierć jest powiązana z jakimikolwiek trwającym śledztwem, ani że istnieje ryzyko dla bezpieczeństwa publicznego" -  powiedziała CNN Janelle Shoihet z kanadyjskiej policji.

Ojciec Fowlera, który jest inspektorem w australijskiej policji, przekazał mediom, że jest w drodze do Kanady po ciało syna.

"Stracenie osoby tak młodej i pełnej życia, osoby, która podróżowała po całym świecie i cieszyła się każdym dniem, jest druzgocące. Świadomość, że jego piękna dziewczyna również straciła życie w tym strasznym wydarzeniu, jest po prostu wstrząsająca" - można przeczytać w oświadczeniu rodziny zmarłego.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama