"Rażący brak szacunku". Wiceminister bez wizy, Kreml reaguje

Na zdjęciu posiedzenie w siedzibie Organizacji Narodów Zjednoczonych w Nowym Jorku. W kółku wiceminister Aleksander Alimow.
Rosyjski wiceminister nie dostał wizy - przekazał przedstawiciel Kremlamid.ru; Yasushi Kaneko/Associated PressEast News

W skrócie

  • Rosyjski wiceminister spraw zagranicznych, nie otrzymał amerykańskiej wizy na spotkanie Rady Bezpieczeństwa ONZ - twierdzi przedstawiciel Rosji.
  • Ambasador Rosji przy ONZ Wasilij Niebienzia nazwał brak wizy brakiem szacunku wobec przewodnictwa Chin podczas tego posiedzenia.
  • W trakcie spotkania Niebienzia powielał kremlowską propagandę m.in w kwestii ataków Ukrainy na terenie Rosji.
  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Wiceminister bez wizy. Rosyjski przedstawiciel mówił o "rażącym braku szacunku"

Zobacz również:

Zobacz również:

Będą dopłaty do ZUS dla artystów. Dziemianowicz-Bąk w ''Graffiti'': Również wnoszą coś do naszego wspólnego dobraPolsat News