Reklama

Reklama

Ratowała młodą dziewczynę. Jayme nie wiedziała, że to jej córka

Dziewczyna była w krytycznym stanie. Kiedy doszło do wypadku, początkowo strażacy nie mogli wydostać jej z wraku samochodu. Ratowniczka medyczna podtrzymywała ją przy życiu. Nie poznała młodej dziewczyny. Później dowiedziała się, że ratowała własną córkę.

Wypadek w pobliżu Airdrie w kanadyjskiej prowincji Alberta. 15 listopada samochód osobowy zderzył się tam z tirem. Kierowca mniejszego pojazdu stracił panowanie nad kierownicą. Doszło do kolizji z nadjeżdżającą ciężarówką.

Na miejsce docierają służby medyczne. Około godziny 16:30 została tam wezwana również ratowniczka Jayme Erickson. Jest dwóch poszkodowanych. Kierowca samochodu osobowego był w stanie samodzielnie opuścić pojazd. Jednak na tylnym siedzeniu pozostała uwięziona pasażerka.

Młoda dziewczyna była w krytycznym stanie. "Robiłam, co mogłam, by jej pomóc" - opowiada Erickson w internetowym wpisie. Kiedy próbowała podtrzymywać ją przy życiu, strażacy starali się wydostać poszkodowaną z pojazdu. W końcu się udało.

Reklama

Na miejsce dotarł śmigłowiec ratunkowy, który zabrał dziewczynę do centrum medycznego w Calgary. "Moja zmiana się skończyła i wróciłam do domu" - wspomina Erickson.

"Moje życie zmieniło się na zawsze"

Kobieta chciała odpocząć. Rozległo się pukanie do drzwi. W drzwiach stanął policjant. "Moje życie zmieniło się na zawsze" - pisze ratowniczka. Funkcjonariusz poinformował, że jej córka miała wypadek.

Jayme ratowała własną córkę. "Moje ciało i krew. Moje jedyne dziecko. Moja córka. Montana. Obrażania były tak przerażające, że nie mogłam jej nawet rozpoznać" - napisała na Facebooku. Swoją historią postanowiła podzielić się publicznie.

Policjanci zabrali ją do szpitala. Obrażenia córki były zbyt poważne. Pożegnała się z nią po raz ostatni.

Jayme pisze do córki

Montana zmarła w wieku 17 lat. "Nie mogę nic poradzić na to, że tak niewiele czasu razem spędziłyśmy. 17 lat to nie dość długo. Jednak jestem wdzięczna za te 17 lat. Jestem rozbita i wciąż się zastanawiam. Kim byś została córeczko? Kim byś była? Nigdy nie zobaczę jak kończysz szkołę. Nigdy nie zobaczę jak wychodzisz za mąż" - pisze ratowniczka w swojej relacji.

"Kocham cię bardziej niż cokolwiek innego na tym świecie. Będę pielęgnować nasze wspólne wspomnienia. Jestem rozbita, załamana".

Swój wpis Jaymie zakończyła cytatem z piosenki Cody'ego Johnsona "Til you can't".

"Jeśli kogoś pokochasz, kochaj tak długo i mocno jak tylko możesz... do momentu, w którym już nie będziesz mógł".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy