Reklama

Randka zakończyła się brutalną napaścią. 21-latek przetrzymywał ofiarę

21-letni Zachary Kent Mills z Teksasu został oskarżony o porwanie pierwszego stopnia po tym, jak przetrzymywał, bił i głodził kobietę. Ofiarą jest kobieta, z którą 21-latek umówił się na randkę przez aplikację.

Zgłoszenie o sprawie trafiło na biurko policjantów 29 grudnia. Jak wynika z przytoczonych przez Fox News informacji, kobieta (stacja nie ujawnia jej danych i wieku) była przetrzymywana w mieszkaniu w Teksasie przez 21-latka.

Ofiara: Przetrzymywał, bił, głodził

Z dokumentów sądowych wynika, że ofiara poznała 21-letniego Zachary’ego w sieci - przy pomocy aplikacji do randkowania. Para umówiła się na spotkanie w mieszkaniu młodego mężczyzny. Na miejscu 21-latek zaczął napastować kobietę, a kiedy ta odmówiła, zaczął ją bić i gryźć po twarzy.

Ofiara, kontynuuje Fox News, zeznała także, że kiedy mężczyzna męczył się biciem ją pięścią, używał narzędzi - m.in. rękojeści śrubokrętu. Kobieta twierdzi również, że 21-latek przetrzymywał ją w swoim mieszkaniu, odmawiał jedzenia i picia i wielokrotnie napastował seksualnie.

Reklama

50 tys. dolarów kaucji

Nie jest jasne, jak ofiara zdołała uciec z mieszkania. Fox News informuje, że kobieta wykorzystała moment nieuwagi napastnika i zwróciła się o pomoc do sąsiada. Po uwolnieniu z rąk oprawcy zgłosiła sprawę na policję i trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami.

Zatrzymany i postawiony w stan oskarżenia 21-latek trafił do aresztu. Fox News podaje, że po wpłaceniu 50 tys. dolarów kaucji wyszedł na wolność

Chcesz skomentować artykuł? Zrób to na Facebooku! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: USA | Teksas

Reklama

Reklama

Reklama