Reklama

Przyszła zobaczyć wnuczkę. Została potrącona na parkingu przed szpitalem

52-letnia Mary Owen-Jones z Rhos on Sea w Walii zmarła dwa dni po tym, jak została potrącona przed szpitalem - przekazał portal Daily Mail. W dniu wypadku kobieta przyszła przywitać na świecie swoją wnuczkę. Policja poszukuje świadków zdarzenia.

Do tragicznego zdarzenia doszło przed szpitalem w Bodelwyddan w Walii. Jak przekazał portal, 52-letnia Mary Owen-Jones nie mogła doczekać się, kiedy zostanie babcią

1 stycznia, gdy na świat przyszła jej wnuczka April Rose pojawiła się w szpitalu, by przywitać dziecko na świecie. 

Walia: 52-latka zmarła dwa dni po wypadku

Tego dnia około godziny 20:40 52-latka została potrącona na parkingu w pobliżu głównego wejścia do szpitala. Jak przekazano w czwartek, kobieta zmarła na skutek odniesionych obrażeń dwa dni po wypadku. 

Załamana rodzina przekazała, że Mary Owen-Jones nie mogła doczekać się początku roku, gdy na świat przyjdzie jej wnuczka. "Wszyscy, którzy ją znali, będą za nią bardzo tęsknić. Jesteśmy całkowicie załamani" - przekazała rodzina. 

Reklama

Po tragicznym wypadku przed szpitalem policja w północnej Walii wystosowała apel do świadków - poproszono każdego, kto ma informacje na temat wypadku lub przez przypadek nagrał zdarzenie, by zgłosił się do funkcjonariuszy

Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Walia | nie żyje | wypadek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy