Reklama

Przemoc w żłobku w USA. Opiekunkę nagrała kamera

Policja w Miami na Florydzie aresztowała opiekunkę w żłobku w dzielnicy Brickell. Kamera zarejestrowała jak kobieta uderza jednego z podopiecznych. Do sytuacji doszło podczas przewijania dziecka.

Opiekunce Odeicie Pérez Barrios postawiono zarzut znęcania się nad dziećmi. 48-letnia mieszkanka Miami została zwolniona z pracy. 

USA. Opiekunka uderzyła roczne dziecko w żłobku

Problemy kobiety zaczęły się, gdy we wtorek matka rocznego chłopca zauważyła czerwony ślad na jego lewym udzie, wydawał się on być spowodowany uderzeniem otwartą dłonią. 

Zaniepokojeni rodzice natychmiast zabrali malucha do lekarza, który potwierdził ich przypuszczenia

Po zgłoszeniu sprawy policji oraz dyrekcji żłobka, przejrzano nagrania z monitoringu. Wskazały one, że opiekunka w istocie użyła kilkukrotnie przemocy wobec dziecka w trakcie zmiany pieluchy.

Reklama

Opiekunka zasłania się niepamięcią

Do sytuacji doszło tego samego dnia, gdy matka zauważyła niepokojące ślady na ciele syna. Policja zatrzymała Perez Barrios. Kobieta tłumaczyła się koniecznością silnego trzymania dziecka, aby nie wypadło jej ono z przewijaka. 

Gdy opiekunce pokazano nagranie z monitoringu, stwierdziła, że nie pamięta, by uderzyła chłopca

Kobieta trafiła do więzienia Turner Guilford Knight Correctional Center. Została z niego zwolniona za kaucją w wysokości 5 tys. dolarów. Jej rozprawę przed sądem zaplanowano na 26 stycznia 2023 r. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: USA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy