Reklama

Reklama

Próbował spalić pająka. Skończyło się pożarem

Zamiast pozbyć się intruza, spowodował pożar. O incydencie, do którego doszło w niedzielę w północnej Kalifornii – informują amerykańskie media.

Pożar wybuchł w bloku, w miejscowości Redding, po tym jak jeden z jego mieszkańców próbował pozbyć się tarantuli "wolf spider", którą odkrył w swoim mieszkaniu. W tym celu miał użyć palnika - informuje BBC.

Z informacji świadków zdarzenia i straży pożarnej, do których dotarły lokalne media, wynika, że płonący pająk zaczął roznosić ogień. Mieszkanie zajęło się na dobre, kiedy dotarł na materac.

Mimo, że mieszkańcy próbowali ugasić płonący materac, ogień szybko się rozprzestrzenił.

Straty spowodowane przez pożar szacuje się na 11 tys. dolarów, cześć mieszkań na razie nie nadaje się do użytku.

Reklama

 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy