Reklama

Premier wierzy w zwycięstwo Polaków z Argentyną. "Będzie bardzo dobrze"

Remis lub zwycięstwo z Argentyną zagwarantuje Polakom awans do fazy pucharowej piłkarskich mistrzostw świata w Katarze. W dobrym nastroju do spotkania podchodzi premier Mateusz Morawiecki. Wcześniej szef rządu wytypował dokładny wynik meczu z Arabią Saudyjską.

Premier wraz z szefową MRiPS odwiedzili w środę żłobek w Pilawie.

Życzę naszym wspaniałym piłkarzom zwycięstwa - podkreślił szef rządu. - Jestem zbudowany ich postawą w ostatnim meczu - to bardzo dobra defensywa, dobry kontratak - przypomniał. - Tam mógł być dużo lepszy wynik, zwłaszcza przy sprawiedliwszym traktowaniu Polaków przez sędziego - ocenił premier.

Jak jednak zastrzegł, "to już jest historia i to bardzo dobra historia".

- Myślę, że dzisiaj będzie dobrze, a może nawet bardzo dobrze - podkreślił szef rządu. - Wierzę w to głęboko - dodał.

Reklama

Premier wytypował dokładny wynik

Przed ostatnim meczem z Arabią Saudyjską szef rządu trafnie wytypował dokładny wynik spotkania. - Po cichu mam nadzieję, że Arabia Saudyjska swój najlepszy mecz turnieju ma już za sobą. 2:0 i awans jest nasz. Takiego scenariusza bym sobie życzył i tak będę kibicował - zapewniał kilka godzin przed spotkaniem. Padł dokładnie taki wynik.

W środę o godz. 20 polscy piłkarze zagrają z Argentyną w trzeciej kolejce fazy grupowej mistrzostw świata w Katarze. Biało-czerwoni po bezbramkowym remisie z Meksykiem i wygranej z Arabią Saudyjską mają cztery punkty i są liderem grupy C.

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy