Reklama

Reklama

Premier Finlandii "w dzikim tańcu" na imprezie z celebrytami

Premier Finlandii Sanna Marin bawiła się w gronie celebrytów, a film z prywatnej imprezy trafił do sieci. Na nagraniu widać jak szefowa rządu tańczy i wygłupia się w towarzystwie znajomych. - Mam życie zawodowe, rodzinne, a także czas wolny, który spędzam z przyjaciółmi - skomentowała Marin.

"Premier w dzikim tańcu", "Imprezowicze śpiewają, przytulają się. Widać kieliszki i słychać przekleństwa" - opisuje tabloid "Iltalehti", który opublikował nagranie.

- Tańczyłam, śpiewałam, bawiłam się, robiłam rzeczy legalne - skomentowała w czwartek rano 37-letnia premier Marin w wywiadzie dla telewizji Yle.

Premier Finlandii imprezowała z celebrytami. Twierdzi, że nie zażywała narkotyków

Jeden z posłów koalicji rządowej chce, aby Marin została poddana badaniom na obecność środków odurzających. Najpopularniejsza w kraju polityk przyznała, że na imprezie był alkohol. Zaprzeczyła jakoby miała zażywać narkotyki.

Reklama

Na forach internetowych wskazuje się, że takie zachowanie nie licuje z powagą urzędu premiera. Inni przypominają, że w Finlandii zakaz tańca obowiązywał, ale było to w czasach wojennych.

- Mam życie zawodowe, rodzinne, a także czas wolny, który spędzam z przyjaciółmi. Prawie tak samo jak inni w moim wieku - powiedziała Marin. Dodała, że to wyborcy ocenią jej zachowanie; wybory parlamentarne odbędą się w Finlandii na wiosnę 2023 roku. 

Reklama

Reklama

Reklama