Reklama

Potrąciła, pobiła i przejechała męża. Zdradzona żona nie miała litości

Walentynki tej pary raczej nie będą udane. Mieszkanka Niżnego Nowogrodu dowiedziała się o zdradzie męża i postanowiła się zemścić. Uszkodziła jego samochód, później potrąciła niewiernego mężczyzna. To nie koniec, bo zanim zatrzymała ją policja, zdążyła jeszcze pobić męża.

Mieszkanka położonego na wschód od Moskwy Niżnego Nowogrodu dowiedziała się o zdradzie męża. Niewierny mężczyzna miał się spotykać z kochanką. Kiedy sprawa wyszła na jaw, małżonka postanowiła się zemścić.

Sprawę opisała między innymi gazeta "Moskowskij komsomolec". W nocy ze środy na czwartek zdradzona kobieta najpierw postanowiła uszkodzić samochód męża. Starała się oderwać przedni zderzak. Następnie weszła na maskę, później na dach i zaczęła skakać.

Kobita pobiła męża

W końcu na parking dotarł mąż, który zobaczył, że ktoś niszczy jego auto. Nie zdążył się zorientować, że to żona, bo kobieta wsiadła do samochodu i go potrąciła. Później po nim przejechała.

Reklama

Wyszła z pojazdu i pobiła mężczyznę. Na jednym z nagrań, które trafiło do sieci, widać jak kobieta kopie męża.

Mąż trafił do szpitala. Żona na komendę

Zdradzona żona wróciła do samochodu i próbowała jeszcze raz przejechać męża, ale nie trafiła i uderzyła w kolejny pojazd, jednocześnie raniąc przy tym osobę postronną.

Na miejsce przyjechała policja i zatrzymała kobietę. Mąż trafił do szpitala. Szybko opuścił placówkę, lekarze stwierdzili, że ma posiniaczoną nogę.

Żona natomiast usłyszała zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, bo jak się okazało, zanim zdecydowała się zemścić, piła alkohol.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rosja | żona | Zdrada | Zemsta | mąż

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy