Polacy oskarżeni o kradzieże rowerów w Niemczech. Straty w setkach tysięcy euro

Rząd miejskich rowerów ustawionych w stacji wypożyczeń, widoczne kierownice i koszyki na pierwszym planie.
Polacy mieli kraść rowery w Niemczech (zdjęcie ilustracyjne)Pixabay.commateriał zewnętrzny

W skrócie

  • Dwóch obywateli Polski usłyszało zarzuty za serię włamań do sklepów rowerowych w Saksonii, w wyniku których skradziono 57 rowerów o łącznej wartości ponad 210 tysięcy euro.
  • Niemiecka prokuratura podała, że podejrzani działali we współpracy z trzecim, nieznanym sprawcą i byli wcześniej karani.
  • Policja odzyskała tylko cztery rowery, a dwaj zatrzymani znajdują się obecnie w areszcie, odmawiając składania wyjaśnień.
  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Niemcy. Kradzieże rowerów za setki tysięcy euro. Polacy trafili do aresztu

Zobacz również:

Zobacz również:

Transkrypcja małżeństw jednopłciowych. Zajączkowska-Hernik: Rząd szuka wytrychuPolsat NewsPolsat News