Reklama

Reklama

Pobicie Polaków w Londynie. Policja opublikowała zdjęcia

Brytyjska policja jest na tropie sprawców brutalnego pobicia dwóch Polaków na stacji Oxford Circus w Londynie. W wyniku zdarzenia obaj mężczyźni zostali hospitalizowani, jeden z nich znajduje się w stanie krytycznym.

Do incydentu doszło 5 listopada o godz. 11:15. Mężczyźni zostali pobici przez członków wchodzących w skład liczącej od ośmiu do dwunastu osób grupy, która właśnie wychodziła ze stacji metra.

Policja twierdzi, że Polacy nie zrobili niczego, co mogłoby sprowokować napastników. W wyniku ataku jeden z mężczyzn odniósł zagrażające życiu obrażenia głowy, druga z ofiar również została poważnie ranna. Pierwszy z mężczyzn wciąż pozostaje w szpitalu, drugi został wypisany do domu po leczeniu.

Opublikowane przez policję zdjęcia osób zaangażowanych w incydent pochodzą z miejskiego monitoringu. Śledczy uważają, że informacje pozyskane od świadków zdarzenia mogą pomóc w znalezieniu sprawców. Niewykluczone, że osoby odpowiedzialne za atak znajdują się na zdjęciach.

Reklama

Wszystkie zdjęcia opublikowano na stronie brytyjskiej policji pod tym adresem.

Osoby, posiadające informacje o sprawcach pobicia, są proszone o kontakt z brytyjską policją pod numerem (0044) 0800 40 50 40.

Reklama

Reklama

Reklama