Reklama

Reklama

Paragwaj: Córka polityka zastrzelona na ulicy. Padło 107 strzałów

Córka gubernatora jednego z departamentów Paragwaju, 21-letnia Haylee Acevedo została zastrzelona na ulicy przed nocnym klubem. Oprócz niej zginęli również jej chłopak, który był handlarzem narkotyków oraz dwie inne kobiety.

Do egzekucji doszło w sobotę przed klubem nocnym w leżącej przy granicy Paragwaju z Brazylią miejscowości Pedro Juan Caballero. 

Egzekucja na ulicy

21-letnia córka gubernatora położonego na wschodzie Paragwaju departamentu Amambay, Haylee Acevedo, jej chłopak i dwie przyjaciółki zostali zaatakowani przez uzbrojonych sprawców, gdy po wyjściu z imprezy wsiadali do samochodu.  

Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Według doniesień lokalnych mediów, sprawcy oddali w kierunku ofiar 107 strzałów z broni automatycznej. 

Cała czwórka zginęła na miejscu. 21-letnia Haylee Acevedo została trafiona sześcioma kulami, jej chłopak 32-letni Omar Alvarez został postrzelony 32 razy, jedna z przyjaciółek 22-letnia Kaline Reinoso 14 razy, a druga z koleżanek 18-letnia Rhamye Borges 10 razy.

"Była z niewłaściwą osobą"

Reklama

Według lokalnych władz, celem bandytów nie była córka gubernatora a jej chłopak, który był dilerem narkotyków. Mężczyzna miał być zaangażowany w handel narkotykami na granicy Paragwaju i Brazylii.

- Jesteśmy przytłoczeni przestępczością zorganizowaną. Moja córka była w niewłaściwym miejscu, z niewłaściwą osobą - powiedział telewizji ABC ojciec dziewczyny, gubernator Ronald Acevedo.

Dwa dni po zabójstwie policja przeprowadziła nalot na dom położony w pobliżu miejsca strzelaniny i aresztowała sześciu Brazylijczyków, którzy są podejrzewani o udział w ataku. 

Siódmy podejrzany został aresztowany po pościgu i strzelaninie z policją. Dwóm innym udało się uciec i pozostają na wolności. Policja cały czas prowadzi śledztwo ws. morderstwa. 

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje