Reklama

Reklama

Otrucie Nawalnego. Jest reakcja ONZ

Organizacja Narodów Zjednoczonych zażądała "niezależnego" rosyjskiego śledztwa w sprawie otrucia opozycjonisty Aleksieja Nawalnego – podał serwis AFP.

Lider opozycji antykremlowskiej Aleksiej Nawalny przebywa w szpitalu Charite w Berlinie. Według rządu Niemiec istnieją dowody na próbę otrucia opozycjonisty środkiem bojowym z grupy nowiczok.

W poniedziałek (7 września) szpital poinformował, że Nawalny został wybudzony ze śpiączki farmakologicznej, odłączony od respiratora i reaguje na mowę, a jego ogólny stan się polepszył.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy