Reklama

Reklama

Oklahoma: W domu padły strzały. Nie żyje sześć osób, w tym pięcioro dzieci

Sześć osób, w tym pięcioro dzieci, zostało zastrzelonych w poniedziałek w nocy czasu lokalnego w jednym z domów w mieście Muskogee w stanie Oklahoma w środkowej części USA. Policja zatrzymała osobę z bronią. Służby nie ujawniają szczegółów zdarzenia.

Ok. godz. 1.30 funkcjonariusze odpowiedzieli na zgłoszenie o wielu osobach postrzelonych w domu w Muskogee, ok. 70 km na południowy wschód od Tulsy.

Po przybyciu na miejsce natknęli się na osobę z bronią. Po krótkim pościgu została ona zatrzymana. Policja znalazła w domu jednego mężczyznę i czworo martwych dzieci. Piąte dziecko zmarło w szpitalu w Tulsie. 

Do szpitala została również zabrana kobieta z obrażeniami zagrażającymi życiu - poinformowano. 

Jak przekazał szef policji w Muskogee, Johnny Teehee, którego cytuje NBC News, zatrzymana osoba to członek rodziny ofiar. Władze nie ujawniły jednak jej nazwiska ani żadnych szczegółów na temat osób, które zostały zastrzelone.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy