Reklama

Reklama

Ogromny pożar w Rosji. Płonął magazyn w Petersburgu

W magazynie w Petersburgu doszło do pożaru, z ogniem walczyło 15 jednostek - poinformowało Ministerstwo Sytuacji Nadzwyczajnych Federacji Rosyjskiej. Według wstępnych informacji w trakcie pożaru nikt nie został ranny.

Ministerstwo Sytuacji Nadzwyczajnych Federacji Rosyjskiej we wtorek wieczorem powiadomiło, że w magazynie Petersburgu doszło do pożaru. Jak przekazano, ogień objął 6 tys. metrów kwadratowych.  

"Według wstępnych informacji nie ma ofiar. Do likwidacji pożaru z skierowano 15 jednostek i 63 funkcjonariuszy" - podało ministerstwo za pośrednictwem serwisu Telegram. 

Rosja. Pożar w Petersburgu

Prokremlowska agencja Ria Nowosti informowała, że powierzchnia pożaru wzrosła do 12 tys. metrów kwadratowych. W trakcie interwencji wykorzystany został specjalistyczny sprzęt, w tym do monitorowania pomiarów powietrza. Na miejsce skierowane zostały także kolejne jednostki straży pożarnej. W akcji gaśniczej brało udział ponad 100 strażaków. 

Reklama

W magazynie o wymiarach 100 na 240 metrów i wysokości 12 metrów ogniem zajęły się materiały budowlane. W rosyjskich mediach pojawiła się informacja, że w trakcie pożaru jedna ze ścian magazynu zawaliła się.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy