Reklama

Reklama

Obama o Trumpie: To nie jest reality show

Prezydent USA Barack Obama wezwał w piątek media i wyborców, by przyjrzeli się dorobkowi i dotychczasowym wypowiedziom Donalda Trumpa, który ma praktycznie zapewnioną nominację Republikanów w wyścigu do Białego Domu. Prezydentura to nie reality show - mówił.

Obama apelował, by opinia publiczna nie dała się zwieść "spektaklowi i cyrkowi", jaki towarzyszy tegorocznej kampanii przed wyborami prezydenckimi, które odbędą się w listopadzie.

"Ważne jest, byśmy wzięli na serio oświadczenia, które (Trump) wygłosił w przeszłości" - apelował Obama, nawiązując do szeregu kontrowersyjnych wypowiedzi miliardera znanego z ciętego, bezpośredniego języka.

To nie jest reality show

"Chcę podkreślić, jak bardzo poważne mamy czasy i o jak poważne zajęcie chodzi - mówił prezydent. - To nie jest zabawa. To nie jest reality show". W ten sposób nawiązał do wieloletniego udziału Trumpa w popularnym programie telewizyjnym "The Appretice".

Reklama

Po zwycięstwie we wtorkowych prawyborach w stanie Indiana i wycofaniu się z wyścigu najpoważniejszego rywala, Teda Cruza, Trump ma praktycznie zapewnioną nominację prezydencką Partii Republikańskiej na wybory prezydenckie w USA.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy