Reklama

Reklama

Norweska księżniczka zostanie żoną amerykańskiego szamana

Księżniczka Marta Ludwika, która jest czwartą osobą w kolejce do norweskiego tronu, zaręczyła się z amerykańskim szamanem Durkiem Verrettem. O swoich planach poinformowała w oświadczeniu rozesłanym do lokalnych mediów.

Na razie nie jest jasne, kiedy i gdzie odbędzie się ślub pary. "Wszystko ogłosimy we właściwym czasie" - napisali w oświadczeniu narzeczeni.

Związek księżniczki z szamanem zaakceptowali jej rodzice, król Norwegii Harald V oraz królowa Sonja. Przesłali parze życzenia i gratulacje. 

Życie prywatne księżniczki

50-letnia księżniczka Marta Ludwika jest starszą siostrą następcy norweskiego tronu, księcia Haakona. Zajmuje czwarte miejsce w linii sukcesji. Z poprzedniego małżeństwa z pisarzem Arim Behnem ma troje dzieci. 

W 2017 roku para rozwiodła się, a dwa lata później mężczyzna popełnił samobójstwo.

Reklama

Kontrowersyjny nowy związek

Członkini rodziny królewskiej w wywiadzie dla norweskiej telewizji TV2 przyznała, że szaman Durek Verrett, z którym spotyka się od 2019 roku, pomógł jej przejść przez trudny okres po śmierci byłego męża. Marta Ludwika razem z partnerem podróżuje po świecie i przeprowadza seanse spirytystyczne.

Związek księżniczki z Amerykaninem wzbudza w Norwegii kontrowersje. W mediach pojawiały się opinie, że mężczyzna wykorzystuje księżniczkę do promocji swoich usług. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy