Reklama

Nietypowy kibic na trybunach. Miał na sobie koszulki dwóch drużyn

Podczas sobotniego wygranego meczu Polski z Arabią Saudyjska na trybunach nie brakło kibiców. Wśród nich znalazł się jeden mężczyzna, którego nagranie opublikowano w sieci. Miał on bowiem na sobie dwie koszulki - choć wyglądał na kibica drużyny przeciwnej, w momencie strzelenia przez Roberta Lewandowskiego bramki dla Polaków, zdejmuje on zieloną koszulkę i zaczyna wykrzykiwać: "Robert Lewandowski". Jak się okazało, pod spodem miał on czerwoną koszulkę z numerem 9 i nazwiskiem naszego fenomenalnego strzelca.

Polska wygrała w swoim drugim meczu mistrzostw świata w Katarze z Arabią Saudyjską. Pojedynek zakończył się wynikiem 2:0 dla Biało-Czerwonych. 

Czytaj też: Bezcenny triumf "Biało-Czerwonych"! Na to "Lewy" czekał całe życie

Polska wygrywa z Arabią Saudyjską. Płyną gratulacje dla drużyny

Gratulacje dla piłkarzy płyną od kolejnych osób. Wśród nich jest m.in. prezydent Andrzej Duda, który na Twitterze napisał o wspólnym kibicowaniu z kołem Gospodyń Wiejskich pod Krakowem.

Reklama

"Polska wygrała z Arabią Saudyjską 2:0! Brawo! Gratulujemy i dziękujemy Biało-Czerwonym!!!" - napisał Duda.

Także premier Mateusz Morawiecki przekazał w mediach społecznościowych podziękowania dla trenera i gratulacje dla drużyny. "Trenerze, bardzo dziękujemy! Skupiamy się już na meczu z Argentyną" - napisał.

Czytaj także: Morawiecki o meczu z Arabią Saudyjską: 2:0 i awans jest nasz

Nietypowy kibic na meczu Polska-Arabia Saudyjska

Na Twitterze wśród innych wpisów dotyczących sobotniego meczu Polaków pojawiło się także jedno ciekawe nagranie.

Widać na nim mężczyznę, który wygląda na kibica Arabii Saudyjskiej - ma na sobie bowiem zieloną koszulkę. W pewnym momencie, tuż po drugim golu dla Polski zdejmuje jednak koszulkę i zaczyna radośnie nią wymachiwać.

Dalej widzimy, jak wykrzykuje także nazwisko Roberta Lewandowskiego. Okazuje się, że pod zieloną koszulką znajduje się czerwona - z nazwiskiem i numerem kapitana Biało-Czerwonych. 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy