Nieoficjalnie: Zbigniew Ziobro jest w Stanach Zjednoczonych

Paweł Sekmistrz

Paweł Sekmistrz

Aktualizacja
Zbigniew Ziobro
Nieoficjalnie: Zbigniew Ziobro wyjechał do USAStach AntkowiakReporter

W skrócie

  • Z nieoficjalnych doniesień wynika, że Zbigniew Ziobro przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych, po wcześniejszym pobycie na Węgrzech od końca 2025 roku.
  • Nie udostępniono szczegółów dotyczących okoliczności wyjazdu Ziobry do USA ani nie potwierdzono wyjazdu Marcina Romanowskiego.
  • Prokuratura chce postawić Zbigniewowi Ziobrze zarzuty w sprawie Funduszu Sprawiedliwości, a ewentualna ekstradycja polityka ze Stanów Zjednoczonych do Polski może być utrudniona ze względu na potencjalną ocenę charakteru zarzutów przez władze USA.
  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Nieoficjalnie: Zbigniew Ziobro wyjechał do Stanów Zjednoczonych

Zobacz również:

Sprawa Funduszu Sprawiedliwości. Prokuratura chce postawić Ziobrze zarzuty

Zobacz również:

"Zachowuje się jak jakiś troll". Polityk PiS wprost o TuskuPolsat NewsPolsat News