Reklama

Reklama

Niemcy: Znaleziono ciała pięciorga dzieci. Mordercą jest matka?

W mieście Solingen w zachodnich Niemczech znaleziono ciała pięciorga dzieci - poinformowała w czwartek (3 września) policja. Jak donosi dziennik "Bild", dzieci miały zostać zamordowane przez matkę.

"Bild" poinformował, że policję wezwała babcia, twierdząc, iż jej 27-letnia córka zabiła pięcioro swoich dzieci i wyszła z domu z szóstym.

Policja znalazła martwe dzieci w wieku roku, dwóch, trzech, sześciu i ośmiu lat. Z medialnych doniesień wynika, że 11-letni syn został znaleziony cały i zdrowy w domu babci.

Matka wskoczyła pod nadjeżdżający pociąg w Dusseldorfie, 35 kilometrów od Solingen, wczesnym popołudniem. Jak informuje "Bild", kobieta przeżyła, jednak odniosła poważne obrażenia.

Miejsce domniemanej zbrodni znajduje się w dzielnicy Hasseldelle w Solingen w Nadrenii Północnej-Westfalii.

Reklama

Ciała odkryto w mieszkaniu w bloku, przed którym po południu można było zobaczyć liczne wozy policyjne i karetki.

Śledztwo jest w toku - podała agencja dpa.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy