Reklama

Reklama

Niemcy: Wypadek autobusu w pobliżu Berlina. Rannych zabrał helikopter

W piątek na prowadzącej do Berlina autostradzie doszło do wypadku. Autobus z nieznanych przyczyn przewrócił się na bok. Rannych do szpitala transportowano helikopterem.

Do poważnego wypadku autobusowego doszło w piątek na autostradzie A13 prowadzącej do Berlina - poinformowała miejscowa policja. Rannych zostało 19 osób, w tym dziewięć ciężko. Przyczyna wypadku nie jest na razie znana. Najciężej rannych przetransportowano do szpitala helikopterami.

Według ustaleń policji około godz. 10 autobus skręcił w prawo w kierunku Berlina i z nieznanych jeszcze przyczyn przewrócił się na bok.

W 34-miejscowym autobusie na niemieckich numerach rejestracyjnych jechało 17 pasażerów i dwóch kierowców. Wszyscy odnieśli obrażenia, są to osoby w przedziale wiekowym od 21 do 64 lat.

Reklama

Na miejscu trwa akcja ratunkowa z udziałem straży pożarnej, policji i kilkudziesięciu karetek pogotowia.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy