Reklama

Niemcy. Usłyszeli krzyki zza ściany. Ktoś utknął w kominie

Do nietypowego zdarzenia zostały wezwane berlińskie służby. Okazało się, że mężczyzna utknął w kominie. Aby go wydostać konieczne było użycie drona oraz wyburzenie części ściany. Policja ustala, w jaki sposób oraz z jakiego powodu mężczyzna dostał się do komina.

Berlińskie służby zostały wezwane na ul. Maxstrasse w berlińskiej dzielnicy Wedding we wtorek wieczorem. Przechodnie usłyszeli wołanie o pomoc. Okazało się, że w kominie jednego z budynków utknął mężczyzna

Niemcy. Mężczyzna utknął w kominie. Służby użyły drona

"Alarm został uruchomiony około 20:30, kiedy kilka osób usłyszało wołanie o pomoc ze ściany na czwartym piętrze domu i wezwało straż pożarną" - powiedział rzecznik straży pożarnej dla "Berliner Morgenpost". Jak przekazał, służby początkowo nie mogły dokładnie zidentyfikować, skąd pochodzą krzyki.

W akcji wzięło udział 30 strażaków. Zaalarmowano także zespół ratownictwa wysokościowego oraz użyto drona, aby zlokalizować mężczyznę. "W mieszkaniu na czwartym piętrze ratownicy wyburzyli ścianę, aby uwolnić go z szybu komina" - poinformował "Berliner Morgenpost".

Reklama

O zdarzeniu na Maxstrasse informowano również w mediach społecznościowych. 

Uwolniony mężczyzna został opatrzony w karetce pogotowia. Z poważnymi obrażeniami przewieziono go do szpitala

Sprawę bada berliński policja. Funkcjonariusze będą próbowali ustalić w jaki sposób oraz z jakiego powodu mężczyzna dostał się do komina. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Berlin | akcja służb

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy