Reklama

Reklama

Niemcy: Sąsiedzki spór zakończył się tragedią. Nie żyją trzy osoby

W Bienenbuettel w Dolnej Saksonii znaleziono ciała trzech osób na dwóch sąsiadujących ze sobą posesjach. Według policji prawdopodobnie doszło tam do eskalacji sporu sąsiedzkiego między dwoma mężczyznami w wieku 85 i 62 lata. Istnieje prawdopodobieństwo, że starszy z mężczyzn zastrzelił młodszego i jego 61-letnią żonę. Trwa śledztwo w tej sprawie.

Według policji w przeszłości dochodziło już do sporów między tymi osobami. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że starszy mężczyzna zastrzelił 62-letniego mężczyznę i jego 61-letnią żonę. Następnie prawdopodobnie popełnił samobójstwo.

W nocy zakończono policyjne czynności na miejscu zbrodni, a ciała są obecnie badane przez lekarzy sądowych. Dokładne okoliczności zdarzenia są nadal niejasne - pisze w sobotę agencja dpa.

Niemcy: Strzelanina w sklepie spożywczym

Do aktu agresji w Niemczech doszło także we wtorek w sklepie spożywczym. W miejscowości Schwalmstadt w dyskoncie jednej z sieci handlowych 58-letni mężczyzna zastrzelił 53-letnią kobietę, a tuż po tym - siebie. Nikt inny nie ucierpiał w tym zdarzeniu - informuje portal lokalnego dziennika "Hessische/Niedersaechsische Allgemeine" (HNA).

Reklama

Strzały padły około godz. 13. Zaalarmowana policja odkryła po przybyciu zwłoki kobiety i mężczyzny.

Jak na łamach HNA mówią świadkowie zdarzenia, mężczyzna miał śledzić kobietę w sklepie, dlatego zaczęła ona głośno wzywać pomocy. Wtedy prześladowca zastrzelił 53-latkę, a tuż potem siebie.

Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy