Reklama

Reklama

Niemcy: Odurzyła i zabiła pięcioro swoich dzieci. Jest wyrok

28-letnia kobieta została skazana na dożywocie za zabójstwo pięciorga swoich dzieci - najstarsze z nich miało osiem lat, najmłodsze rok. Obrońca kobiety wnosił o uniewinnienie 28-latki, która twierdzi, że to nieznana osoba zabiła dzieci.

Matka zabiła pięcioro dzieci, najpierw je odurzając, a następnie topiąc je lub dusząc - powiedział prokurator, przedstawiając zarzuty.

Zabójstwo pięciorga dzieci

Do tragicznych wydarzeń doszło we wrześniu 2020 roku, w mieście Solingen, na zachodzie Niemiec.

Sędzia Jochen Koetter mówił o tragedii; orzekł, że dzieci: Melina, Leonie, Sophie, Timo i Luca, zginęły z rąk matki - pisze dziennik "Frankfurter Allgemeine Zeitung". Najstarszy syn kobiety przeżył, ponieważ matka wysłała go wcześniej do babci.

Po dokonaniu zabójstwa kobieta rzuciła się pod pociąg na dworcu głównym w Duesseldorfie, ale przeżyła.

Reklama

Tłumaczenie kobiety vs. wersja prokuratury

Według śledczych przyczyną zbrodni, która wywołała przerażenie w kraju, było zdjęcie, na którym mąż kobiety miał u boku nową partnerkę. 28-latka po zobaczeniu fotografii napisała mężowi na czacie, że nie zobaczy już więcej swoich dzieci.

Ciała dzieci znaleziono przykryte w ich łóżkach 3 września ubiegłego roku. Kobieta twierdziła, że nieznana osoba weszła do jej mieszkania, związała ją, zmusiła do napisania wiadomości na czacie i zabiła jej dzieci. Obrońca wnosił o uniewinnienie.

Powołani przez sąd biegli potwierdzili pełną odpowiedzialność oskarżonej. Nie znaleźli dowodów na poważne zaburzenia psychiczne - informuje "FAZ".

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne