Reklama

Reklama

Niemcy: Nie żyje matka i trójka dzieci. Ojciec wyskoczył z balkonu

Do rodzinnej tragedii doszło w niemieckiej miejscowości Gunzenhausen. W jednym z mieszkań dziewięciopiętrowego bloku znaleziono ciała młodej kobiety i jej trójki dzieci. Ojciec rodziny z ciężkimi obrażeniami został znaleziony w pobliżu budynku. Policja podejrzewa, że mężczyzna wyskoczył z balkonu na trzecim piętrze. O sprawie donosi RMF FM.

Ciało 29-letniej kobiety oraz trójki dzieci - trzyletniej dziewczynki i chłopców w wieku siedmiu i dziewięciu lat - znalazł krewny rodziny. To on zawiadomił służby.

Wkrótce przed blokiem znaleziono też ciężko rannego 31-letniego mężczyznę - męża i ojca rodziny. Policja twierdzi, że wyskoczył on z balkonu na trzecim piętrze.

Według doniesień dziennika "Süddeutsche Zeitung", 31-latek zabił żonę i trójkę dzieci, a następnie próbował popełnić samobójstwo.

Policja nie potwierdza tych informacji.

Ranny w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala, gdzie od razu trafił na stół operacyjny.

Reklama

Lokalne media piszą, że rodzina miała rosyjskie korzenie. 

(j.)

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy