Reklama

Reklama

Niemcy: Dwulatek zmarł z pragnienia. Matka skazana

Na 7,5 roku więzienia skazał w czwartek sąd okręgowy w Moenchengladbach 28-letnią kobietę za nieumyślne spowodowanie śmierci swojego dwuletniego syna Leona w kwietniu zeszłego roku - poinformowała niemiecka prasa. Dziecko umarło z pragnienia pozostawione w przegrzanym pokoju.

Sąd uznał, że mieszkająca w miejscowości Grevenbroich kobieta świadomie zostawiła na dwa dni swoje dziecko bez opieki w zamkniętym i przegrzanym pokoju w swoim mieszkaniu. Według sądu dziecko umarło z pragnienia.

W uzasadnieniu wyroku sędzia stwierdził, że nie da się obecnie ustalić dokładnej daty śmierci chłopca, nie można było zatem udowodnić matce zabójstwa. Dlatego kobieta skazana została na 7,5 roku więzienia za zaniedbanie ze skutkiem śmiertelnym.

Będąca w głębokiej depresji oskarżona przyznała się do winy i zeznała, że nie spodziewała się, że dziecko może umrzeć w zamkniętym pokoju.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama