Reklama

Reklama

Niemcy: Ciało Irakijczyka przy granicy z Polską

Niemieccy ratownicy otrzymali wezwanie do grupy migrantów w brandenburskim lesie nieopodal granicy z Polską. Okazało się, że dla 25-latka z Iraku pomoc nadeszła za późno - odnaleziono jego ciało.

Centrum ratownictwa w Brandenburgii odebrało we wtorek telefon alarmowy od mężczyzny mówiącego po arabsku i angielsku, który potrzebował pilnej pomocy dla przyjaciela. Funkcjonariusze, którzy pojechali na miejsce, odnaleźli grupę siedmiu osób w lesie po niemieckiej stronie granicy z Polską - podaje "Deutsche Welle".

Ratownicy zauważyli tam również ciało mężczyzny. Policja poinformowała, że na podstawie paszportu zidentyfikowano go jako 25-letniego Irakijczyka.

Sekcja zwłok dostarczy teraz dalszych informacji na temat przyczyny śmierci. Dochodzenie rozpoczął także wydział zabójstw komendy policji we Frankfurcie nad Odrą. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama