Reklama

Reklama

Niedoszły małżonek zamordował 10-osobową rodzinę

Do dramatycznych scen doszło w weekend w Pakistanie. Mężczyzna zamordował swojego wujka, ciotkę i ich ośmioro dzieci, po tym, jak krewni nie zgodzili się na jego ślub z jedną z ich córek. O sprawie informuje CNN.

Przedstawiciel lokalnej policji Shafiullah Khan potwierdził, że w niedzielę w dystrykcie Charsadda w północnym Pakistanie Gul Ahmed Said zastrzelił dziesięcioosobową rodzinę.

Kłótnia rozpoczęła się w trakcie dyskusji na temat ilości złota, jakie niedoszły małżonek miał zaoferować rodzinie za rękę ich córki. Wybranka podejrzanego była również jego kuzynką.

Doszło do strzelaniny. Gul Ahmed Said zamordował wujka, ciotkę i ich dzieci. Mężczyźnie, według ustaleń śledczych, pomagały inne osoby.

Zabójca zbiegł z miejsca zdarzenia. W Pakistanie trwa obława na mężczyznę. Gul Ahmed Said jest również poszukiwany za inną potworną zbrodnię. W listopadzie 2014 roku zamordował swoich rodziców, brata i bratową.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy