Reklama

Reklama

Nie żyje małżeństwo i troje dzieci. "Zbrodni nie dokonał nikt z zewnątrz"

Po znalezieniu pięciu ciał z ranami postrzałowymi i kłutymi w domu jednorodzinnym w Koenigs Wusterhausen w Brandenburgii policja bada tło sprawy. Śledczy - na chwilę obecną - zakładają, że zbrodni nie dokonał nikt z zewnątrz. Nie żyją małżeństwo i troje dzieci.

- Obecnie nie ma podejrzeń co do osoby trzeciej - powiedział w niedzielę prokurator Gernot Bantleon agencji dpa.

W sobotę w domu jednorodzinnym w Koenigs Wusterhausen na południe od Berlina policja znalazła martwą pięcioosobową rodzinę: matkę, ojca (oboje w wieku 40 lat) i trzy córki. Dziewczynki miały cztery, osiem i dziesięć lat.

Tragedię przeżył tylko mały piesek - pisze w niedzielę dziennik "Bild".

Sąsiedzi zawiadomili policję

W sobotę około godziny 12 "sąsiedzi zawiadomili policję, ponieważ w domu przy Birkenallee zrobiło się bardzo cicho. Nikt nie wyprowadzał psa na spacer. Trzy dziewczynki również nie bawiły się jak zwykle na spokojnej, osiedlowej uliczce nad jeziorem Kruepel" - informuje dziennik.

Policjanci przybyli na miejsce i znaleźli zwłoki pięciu osób. Na ciałach widoczne były rany postrzałowe i kłute. "Najwyraźniej wszyscy nie żyli od kilku dni. Jakiś czas temu sąsiadowi wydawało się, że słyszy wystrzał" - czytamy.

Reklama

"Policja nie potwierdziła jeszcze, że 40-letni ojciec zabił swoją żonę, dzieci, a potem siebie. Tło jest nadal całkowicie niejasne" - pisze "Bild".

Według informacji gazety oboje rodzice pracowali jako nauczyciele. Podobno rodzina była poddana domowej kwarantannie z powodu zakażenia koronawirusem.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje