Reklama

Reklama

Mołdawskie linie wznawiają loty do Rosji. "Dbamy o komfort klientów"

Mołdawskie linie lotnicze Air Moldova ogłosiły, że od 1 października wznowią loty do Moskwy. Przewoźnik zaznaczył, że podjął taką decyzję w wyniku licznych apeli pasażerów. "Nasi klienci borykają się obecnie z niekomfortowymi przesiadkami, dlatego wychodzimy naprzeciw im potrzebom" - wyjaśniono.

"Decyzja ta jest wynikiem niezliczonych próśb obywateli Mołdawii, którzy przebywają w Federacji Rosyjskiej i chcą wrócić do domu" - tłumaczą linie lotnicze we wstępie swojego oświadczenia. To jednak nie jedyny powód, dla którego, według przewoźnika, pojawiła się konieczność wznowienia lotów do Rosji.

Jak wyjaśniają, apelowali o to także pasażerowie, którzy chcą wykorzystać bilety zakupione jeszcze w okresie pandemii i po zawieszeniu lotów w lutym.

Air Moldova wyjaśnia, że to przekłada się na liczne niedogodności klientów. "Setki pasażerów borykają się obecnie z niewygodnymi przesiadkami, koniecznością ponownego zakupu biletów w wyższych cenach. Zwłaszcza w przypadku nagłych sytuacji związanych np. ze zdrowiem" - napisano.

"Szybkie i bezpieczne podróżowanie to kwestia absolutnie niezbędna" - podkreślono i po raz kolejny dodano, że wznowienie lotów z i do Rosji jest odpowiedzią na apele obywateli. Na koniec mołdawskie linie lotnicze zaznaczyły, że ich priorytetem jest wychodzenie naprzeciw potrzebom klientów, dlatego w dalszym ciągu będą "dbały o ich komfort". 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy