Reklama

Mężczyzna z Florydy wspiął się na podniesiony most zwodzony. Są nagrania

Do sieci trafiły nagrania, na których widać mężczyznę wspinającego się na most zwodzony w Miami. Śmiałek znajdował się na przeprawie, gdy ta została podniesiona, by umożliwić przepłynięciem pod nią większym łodziom.

Do zdarzenia doszło na moście Brickell w Miami na Florydzie - poinformował serwis TimesNowNews. 

Mężczyzna stał się hitem internetu po tym, jak miliony ludzi zobaczyły, jak wspina się na most zwodzony, utrzymuje się na nim, gdy ten jest podniesiony do pionowej pozycji, a następnie schodzi, gdy przeprawa jest już opuszczana

Gdy policja przybyła na miejsce, wspinacza już nie było.

Internauci zastanawiają się w jaki sposób mężczyzna wspiął się na most Brickell

Nagranie wyczynu wzbudziło ciekawość w internecie, a komentujący zastanawiają się, czego mężczyzna się trzymał. Na jednym z filmów, nagranym z przodu, lepiej widać, w jaki sposób wspinacz wchodzi coraz wyżej. 

Reklama

Według mieszkańców Florydy, śmiałek mógł utrzymywać się dzięki metalowym szczelinom. Jak wyjaśniają media, na Florydzie mosty zwodzone zbudowane są w taki sposób, że w metalowej konstrukcji znajdują się niewielkie przerwy, dzięki czemu całość można lepiej dopasować.

Powód, dla którego wspinacz wszedł się na podniesiony most jest nieznany. Niektórzy twierdzą, że mógł znajdować się na przeprawie, gdy ta zaczęła się unosić.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: USA | miami | floryda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy